Śledź nas:

+48 503 612 017

Wspaniały Ko Phangan

Wyspa idealna zwłaszcza na dłuższe pobyty. Zdecydowanie jest co tu robić dla osób poruszających się samodzielnie – samochód, skuter, dla osób kochających naturę, piękne plaże i mało tłoczne miejsca. Poza słynnym festiwalem full moon który odbywa się w centrum Haad Rin jest to spokojna wyspa, obfitująca w wegańskie i wegetariańskie restauracje, punkty jogi i muay thai.

Kiedy jechać?

W przeciwieństwie do morza Andamańskiego ta część Tajlandii jest słoneczna w okresie naszych wakacji – czerwiec, lipiec i sierpień. Porą przejściową jest październik, listopad jest bardzo deszczowy a grudzień bardzo ryzykowny pod względem pogody. Od stycznia można już śmiało odwiedzać te regiony.

Atrakcje

Oprócz wycieczek morskich ze snurkowaniem, odwiedzaniem sąsiadujących wysp – Ko Samui, Ko Tao i perełek Zatoki Tajlandzkiej – Angthong Marine Park, wyspa ma do zaoferowania niepowtarzalną ilość atrakcji. Można skorzystać z lekcji jogi, muay Thai, wybrać się na imprezę na słynny Ful Moon Party lub na trekking w dżungli – samodzielnie zdobyć niedostępną plażę lub wybrać się w dzicz z przewodnikiem.

zostaw komentarz

You don't have permission to register