POLSKI PILOT W TAJLANDII


Lucy. Polka mieszkająca od lat w Tajlandii chętnie zajmie się Wami podczas Waszej podróży. Spędzi z Wami czas zgodnie z ułożonym planem podróży, pomagając w transferach, zwiedzaniu i opowiadając przeróżne ciekawostki o życiu Tajów.

Cena:

140 USD / dzień pracy
+ koszt transferów, hotelu, wyżywienia.

POLKA W TAJLANDII, CZYLI KTO?

Lucy – doświadczona pilotka wycieczek, przewodnik i skarbnica wiedzy o Tajlandii.

 

Podobno w życiu trzeba spełniać marzenia, i ja je spełniłam w 100%. Wyjechałam do Azji dobrych kilka lat temu i zamieszkałam w Tajlandii, w obcej kulturze, wśród obcych mi ludzi. Poznałam męża – rodowitego Taja, i zapuściłam korzenie w „kraju uśmiechu”.

Nic nie dzieje się przypadkiem. Wystarczy czasem odwaga. Zmieniłam zawód i tryb życia aby móc ruszyć „cztery litery”. Tak o to stałam się pilotem wycieczek (z polską licencją) w Azji Południowo – Wschodniej. Pilotowanie wycieczek to ruch i rozwijanie moich osobistych pasji. Oprócz ruchu, kocham ludzi, a dzięki pracy pilota wycieczek i przewodnika poznaje ich coraz więcej z różnymi pasjami i przeżyciami. Niektórzy z nich zostali już w moim życiu. Uwielbiam to!

Tajowie to naprawę sympatyczne i otwarte społeczeństwo. Lubię kulturę i kuchnię Tajlandii, która stała się moją obsesją. Z wykształcenia jestem socjologiem i kulturoznawcą i dlatego też lubię dzielić się swoją wiedzą i przeżyciami, rozmawiać bezpośrednio, analizując buddyjski świat niebanalnie i ciekawie, z nutką humoru. Pokazać Tajlandię i Tajów oczami Polki, nawiązując do kultury polskiej. Obnażyć to, czego żaden przewodnik papierowy czy elektroniczny nie odda w pełni … Moje motto:

Zwiedzanie Azji w bananowym klimacie, z nutką kokosa …

Z pasją i humorem …

 

Sawsadee ka!
Lucy

 

You don't have permission to register