Śledź nas:

+48 503 612 017

Piękne Phi Phi

Dwie małe wyspy położone na morzu Andamańskim, w niedalekiej odległości od dwóch najważniejszych punktów wypadowych: Phuket i Krabi.
Na jednej z wysp możliwe jest wynajęcie hotelu, jednakże oferta obiektów noclegowych jest zdecydowanie droższa i o niższym standardzie niż na innych, większych wyspach czy miejscowościach, więc planowanie z wyprzedzeniem jest tutaj wskazane.
Phi Phi to przede wszystkim wspaniałe widoki, niesamowite krajobrazy, piękny kolor wody i świetne warunki do snurkowania. Podczas wycieczek można zobaczyć żółwie i małe rekiny (niegroźne)
Jedna część Phi Phi don jest idealna dla imprezowiczów – zabawa na plaży do białego rana to główna atrakcja centralnej części wyspy. Można jednak znaleźć bardziej spokojne miejsca i w ciszy delektować się otaczającą, wyjątkowo piękną naturą wysp Phi Phi.

Kiedy jechać?

Podobnie jak inne wyspy na morzu Andamańskim, Phi Phi jest przyjazna w miesiącach od listopada do maja. Poza tym terminem spodziewane są monsuny które czasami uniemożliwiają dotarcie na wyspę.

Atrakcje

Wbrew powszechnie panującej opinii, Phi Phi obfituje w wiele atrakcji, nie tylko imprezy do białego rana.
Jedną z głównych atrakcji są wycieczki ze snurkowaniem na sąsiednią Phi Phi, oraz na inne, mniejsze wysepki w okolicy np. Bamboo Island.
Na Phi Phi można również wybrać się na trekking na plaże oddalone od głównego centrum, taki spacer może zająć nawet 2h.

zostaw komentarz

You don't have permission to register