Planowanie indywidualne

WSTĘPNE INFORMACJE

Ile to kosztuje?

Nasza prowizja jest stała i wynosi 300 zł od osoby. Płatna jest w 2 ratach:

– 1 rata przed rozpoczęciem planowania ( po zakupie biletu lotniczego)
– 2 rata po zakończeniu planowania, czyli otrzymaniu od nas indywidualnego przewodnika.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, a wszystkie płatności dokonujesz samodzielnie na podstawie wysłanych przez nas instrukcji. Zawsze możesz się skontaktować i poprosić o pomoc czy asystę.

W cenie jest również support na miejscu, w awaryjnych sytuacjach pomagamy nawet 24h na dobę.

* cena dotyczy podróży minimum 2 osób, do 21 dni.
* w przypadku dużych grup ceny negocjowane

Kiedy zacząć?

Planowanie można rozpocząć z rocznym wyprzedzeniem, kiedy pojawiają się bilety lotnicze. Optymalnie podróż planuje się na ok 6 – 3 miesiące przed wylotem.

Z doświadczenia wiemy że im wcześniej rozpoczniecie planowanie tym lepiej, swobodnie wybierzecie hotele w rozsądnych cenach i będziecie mieli czas na rozplanowanie wszystkiego dokładnie tak jak sobie wymarzyliście.

Czas wylotu również ma znaczenie – im wyższy sezon tym lepiej zacząć planować z większym wyprzedzeniem ( II połowa grudnia – koniec lutego) im niższy tym wyprzedzenie może być mniejsze.

Nie ma również problemu organizować podróż spontanicznie. Ekspresowe zlecenia realizujemy nawet na 7 dni przed planowanym wylotem.

FORMALNOŚCI

Wybierz termin

Do Tajlandii można jechać w każdym miesiącu i o każdej porze roku, warto jednak wiedzieć który region wybrać aby pogoda była sprzyjająca. Dowiedz się jakie atrakcje czekają Cię w danych miesiącach lub napisz do nas a pomożemy w wyborze najlepszego dla Was terminu.

Kup bilet lotniczy

Biletów lotniczych najlepiej szukać na tej stronie, a więcej informacji na ten temat znajdziecie w sekcji FAQ. Jeśli chcecie abyśmy pomogli znaleźć bilet lotniczy piszcie śmiało, zrobimy to bezpłatnie, w ramach współpracy 🙂

Umowa

Czyta i przejrzysta umowa którą pospisujemy online. W umowie są zawarte przede wszystkim nasze obowiązki, ale i również opisane są etapy współpracy.

Ankieta

Teraz wypełniasz specjalną ankietę dzięki której jesteśmy w stanie poznać Ciebie nieco bliżej. Im bardziej szczegółowo wypełnisz ankietę tym masz większą pewność że plan będzie dopasowany do Ciebie w 100%

Na podstawie ankiety przydzielamy indywidualnego asystenta dla Twojej grupy.

PLANOWANIE WŁAŚCIWE

ETAP 1 – WSTĘPNY PLAN PODRÓŻY

Na podstawie wypełnionej przez Ciebie rozmowy i krótkiego wywiadu Twój indywidualny asystent proponuje wstępny plan podróży i wysyła go do Ciebie z krótkim opisem.

Plan podróży możesz modyfikować tak długo aż spełni Twoje oczekiwania, i do kolejnych etapów przechodzimy dopiero wtedy, gdy uznasz że odzwierciedla Twoje marzenia w 100%.

Oczywiście odpowiadamy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

ETAP 2 – PROPOZYCJE NOCLEGÓW

Kiedy miejsca Waszej podróży mamy już ustalone zabieramy się za hotele. Wysyłamy po 3-4 propozycje w każdej destynacji w formie gotowych linków do rezerwacji.

Twoim zadaniem jest tylko wybrać obiekt który spodobał Ci się najbardziej i go zarezerwować.

Noclegi są dopasowane do Twojej grupy  – czyli mają odpowiednią konfigurację łóżek i pokoi, są dopasowane do Waszego budżetu, oraz preferencji odnośnie lokalizacji.

ETAP 3 – ZESTAWIENIE TRANSFERÓW

W tym etapie dostajesz od nas bardzo szczegółową instrukcję rezerwacji wszystkich transferów pomiędzy ustalonymi destynacjami. Mówimy tu o lotach, busach i promach. Niektóre z nich możesz zarezerwować na miejscu jeśli chcesz, albo zarezerwować wszystko z góry aby mieć zapięte na ostatni guzik.

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań i problemów możesz poprosić nas o asystę, tak samo jak w przypadku poprzednich etapów.

ETAP 4 – ATRAKCJE

Dobieramy atrakcje. Wstępnie ustaliliśmy sobie aktywność w etapie 1, więc tutaj mamy czas na szczegółowe przedyskutowanie wszystkich opcji i ewentualną rezerwację. Jeśli mamy w planie zwiedzanie na własną rękę w kolejnym etapie opiszemy szczegóły takiej wyprawy.

Rezerwujemy wycieczki jednodniowe, z noclegiem, wizyty w sanktuariach słoni, trekkingi itp. Jeśli zdecydujesz się rezerwować wycieczki na miejscu wszystkie instrukcję znajdą się w kolejnym etapie.

ETAP 5 – INDYWIDUALNY PRZEWODNIK

To Twój indywidualny przewodnik, stworzony w 100% na podstawie wszystkiego co wspólnie ustaliliśmy w poprzednich etapach. Tutaj znajdziesz informacje jak się dostać na lotnisko i o której godzinie, gdzie najlepiej i najsmaczniej zjeść oraz ile powinna kosztować taksówka z punktu A do punktu B. Wszystkie punkty zwiedzania będą opisane krok po kroku.

Na tym etapie dostaniesz również dostęp do interaktywnych map konkretnych destynacji i będziesz mógł z nich korzystać podczas całej podróży.

WSPARCIE NA MIEJSCU

Mimo iż zakończyliśmy już planowanie wciąż możecie na nas liczyć będąc na miejscu. Nieważne czy będziecie mieli pytanie o to dlaczego koty nie mają ogonów czy będziecie chcieli zmienić plan – jestesmy do Waszej dyspozycji.

Jeśli podczas pobytu będziecie mieli awaryjną sytuacje również możecie do nas dzwonić – udzielamy pomocy 24h.

You don't have permission to register