Śledź nas:

+48 503 612 017

Top

––

tnwr logo-02

Ile to kosztuje?

Nasza prowizja wynosi 300 PLN od osoby i jest płatna w 2 ratach :
1 rata przed rozpoczęciem współpracy, 2 rata po zakończeniu planowania.
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Wszystkich rezerwacji dokonujesz samodzielnie na podstawie linków i szczegółowych instrukcji. Jesteśmy również Twoim wsparciem gdybyś miał z czymś problem.
W cenie jest również support na miejscu – w awaryjnych sytuacjach 24h oraz dostęp do interaktywnych map z polecanymi knajpkami i restauracjami, jak i również atrakcjami w Twojej okolicy.
* cena dotyczy minimum 2 osób i podróży do 21 dni.

Pomagamy zaplanować Twoją wymarzoną podróż. Jak zacząć?

1. Wybierz termin

Kliknij tutaj aby zobaczyć terminarz (opcja w budowie) lub napisz do nas a pomożemy w podjęciu decyzji.

3. Umowa

W następnym kroku podpisujemy umowę i wpłacacie zaliczkę – 50% naszej prowizji.

2. Wyślij do nas prośbę o znalezienie lotu

Wysyłamy nakorzystniejsze oferty i w razie potrzeby asystujemy w zakupie. …..

4. Ankieta

 W kolejnym kroku wypełniasz specjalną ankiete dzięki której możemy poznać bliżej Ciebie i Twoich towarzyszy. Na tym etapie również dostajesz od nas informatory, udzielamy dostępu do interaktywnych map i udostępniamy najważniejsze informacje które pomogą Ci się przygotować do wyjazdu.

Teraz możemy zabrać się za planowanie:

etap 1

stworzenie wstępnego planu podróży

Na podstawie zakupionych biletów oraz specjalnej ankiety, którą będziesz musiał wypełnić, tworzymy dla Ciebie wstępny plan podróży. W pełni dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Na tym etapie dostaniesz od nas dostęp do interaktywnych map, które ułatwią Ci podjęcie decyzji oraz przybliżą temat planowania.

 

Staramy się, aby plan w pełni oddawał to, o czym marzysz, więc do kolejnego etapu przejdziemy, gdy będziesz zadowolony w 100%

etap 2

wybór hoteli i miejsc noclegowych

Proponujemy konkretne hotele, zgodne z Twoimi wymaganiami..

 

Wszystkie obiekty są w sprawdzonych lokalizacjach. Przetestowane przez nas i naszych klientów. Dodatkowo w różnych kategoriach cenowych, tak abyś mógł dopasować, któryś z nich do swojego budżetu.

 

Znajdziemy dla Ciebie zarówno pokój w dżungli, jak i domek na plaży, apartament w centrum miasta czy hotel z basenem ze wspaniałym widokiem.

etap 3

planowanie transferów pomiędzy wybranymi destynacjami

Kolejność odwiedzanych przez Ciebie miejsc ustalamy tak, aby można się tam było dostań najłatwiej i najtaniej.
Następnie planujemy podróże pomiędzy wybranymi przez Ciebie destynacjami, aby nie zajęły dużo czasu.i były w rozsądnych cenach.

 

Zestawienie transferów wysyłamy w formie instrukcji ze zdjęciami i opisami, abyś nie popełnił żadnego błędu i nie naraził się na dodatkowe koszta.
Gdy pojawią się pytania czy problemy jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Jeśli masz takie życzenie, zarezerwujemy dla Ciebie prywatne transfery z lotniska do hotelu. Oraz inne, tak aby Twoja podróż była jak najbardziej komfortowa.

etap 4

dobór atrakcji

Proponujemy najlepsze aktywności, z których można skorzystać w wybranych przez Ciebie destynacjach. Rezerwujemy je dla Ciebie lub podpowiadamy ile powinny kosztować lub gdzie je zakupić ( w przypadku jeśli zdecydujesz się robić to samodzielnie).

 

Podpowiemy również jak poruszać się w miastach i na wyspach, możemy zorganizować polsko języcznych przewodników w wybranych regionach,

 

Na tym etapie autoryzujemy dostęp do interaktywnych map konkretnych destynacji, z których możesz korzystać podczas całej podróży.
Znajdziesz tu opis atrakcji, polecane restauracje, bary, ciekawe miejsca oraz opisy zwiedzania.

etap 5

indywidualny przewodnik

Tworzymy dla Ciebie indywidualny przewodnik na podstawie zaplanowanej przez nas podróży.
Otrzymasz go od nas w formacie pdf., tak aby zawsze mieć go w telefonie.
W przewodniku zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, wskazówki i mapy, które umożliwią proste poruszanie się na miejscu, bez straty cennego czasu.

 

Każdy dzień jest szczegółowo opisany, z rozpisanymi trasami oraz komunikacją miejską, abyś wykorzystał każdą minutę swojego wyjazdu.
You don't have permission to register