Śledź nas:

+48 503 612 017

Top

JAK TO DZIAŁA

ORGANIZACJA PODRÓŻY DO TAJLANDII

Wyjazdy stworzone przez TNWR to przede wszystkim bezpieczeństwo i pewność, że każde odwiedzone przez Ciebie miejsca będą dopasowane do potrzeb całej grupy, że transfery nie będą zbyt długie i zbyt męczące oraz że za nie nie przepłacisz. Hotele które zaproponujemy są sprawdzone i w w świetnej lokalizacji więc nic nie zepsuje Twojego urlopu.
Wszystko będzie zaplanowane tak, abyś nie tracił wakacji na martwienie się o kolejne etapy wyprawy. Podpowiemy jak się poruszać na miejscu, zdradzimy najlepsze atrakcje w danych miejscach które są dostępne na własną rękę, podpowiemy jak się tam dostać i uczulimy ile co powinno kosztować.
Na miejscu masz pełne wsparcie i nawet z drobnymi wątpliwościami możesz do nas napisać. Dodatkowo oszczędzasz czas który musiałbyś poświęcić na skanowanie “internetów” w poszukiwaniu najlepszych miejsc i odpowiedzi, które nie zawsze muszą być prawdziwe lub obiektywne.
Nasze kilkuletnie doświadczenia w podróżach po Tajlandii oraz już 2-letnie doświadczenie w planowaniu podróży pozwala nam śmiało powiedzieć że podróże planowane przez nas są najlepsze, bo dopasowane indywidualnie pod Ciebie.

PODSUMOWUJĄC:
  • Pomagamy zorganizować wyjazdy indywidualne do Tajlandii oraz odwiedziny w krajach sąsiadujących: Wietnam, Malezja ( Singapur) Birma, Kambodża, Laos
  • Ustalamy plan zwiedzania na własną rękę lub z przewodnikiem, oraz pomagamy w rezerwacji wycieczek jednodniowych ( fakultatywnych)
  • Dzielimy się wskazówkami, złotymi radami  i podpowiadamy na każdy temat.
  • Promujemy świadomą turystykę
  • Nasze usługi dotyczą każdego regionu w Tajlandii, specjalizujemy się w jednym kraju który regularnie odwiedzamy, więc masz pewność że informacje są aktualne.
  • Support na miejscu, wsparcie w awaryjnych sytuacjach nawet 24h / dobę

WYBIERZ

PLANOWANIE INDYWIDULANE

300 pln osoba

Plan podróży przygotowywany jest indywidualnie dla Ciebie – Chcesz mieć swój udział w planowaniu? Wiesz co chciałbyś zobaczyć, ale nie masz pewności jak to ugryźć? Chcesz połączyć kilka pomysłów w jeden? Ta opcja jest dla Ciebie! …..

Plan podróży dopasowany do Twoich potrzeb

 Czynnie uczestniczysz w planowaniu, samodzielnie dokonujesz rezerwacji na podstawie naszych instrukcji.

 Elastyczny budżet – wydajesz tyle ile chcesz.

 Propozycje hoteli dopasowane do Twojego budżetu

 Elastyczny wybór dopasowanych do Ciebie aktywności

 Gotowy przewodnik który znacznie ułatwia poruszanie się na miejscu

 Dostęp do interaktywnych map

 Support 24h

GOTOWE PLANY PODRÓŻY

od 1200 pln osoba

Nie masz czasu i głowy do myślenia nad organizacją Twoich wakacji? Nie ma problemu. Możesz nam zaufać w 100%. Mamy kilka sprawdzonych planów podróży, dopasujemy ten najlepszy dla Ciebie.

 Wybór wielu sprawdzonych planów podróży.

 Siedzisz z założonymi rękami i o nic się nie martwisz a my robimy wszystko za Ciebie…….

 Płacisz raz i nie zaskoczą Cie dodatkowe koszta.

 Wybór 3 hoteli w różnych kategoriach cenowych

 Elastyczny wybór dopasowanych do Ciebie aktywności

 Gotowy przewodnik który znacznie ułatwia poruszanie się na miejscu

 Dostęp do interaktywnych map

 Support 24h

TNWR 2019 / 2020

You don't have permission to register