Śledź nas:

+48 503 612 017

JAK TO DZIAŁA

Pozdróż zaplanowana od A do Z

Plan podróży będzie stworzony indywidualnie pod Ciebie i twoją grupę na podstawie Waszych zainteresowań i preferencji. Zaproponujemy sprawdzone hotele zgodne z budżetem, najlepsze atrakcje i najkorzystniejsze środki transportu.

Pewność i bezpieczeństwo

Dzięki naszemu wsparciu podczas Twojej podróży możesz całkowicie wypocząć.Wszystko będzie zaplanowane dokładnie tak jak potrzebujesz aby na miejscu niczym się już nie martwić. W awaryjnych sytuacjach jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo.

Jasne zasady

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, a wszystkie płatności dokonujesz samodzielnie na podstawie wysłanych przez nas instrukcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie odpowiadając na Twoje pytania i w razie czego asystując korzystając z komunikatorów online.

Ile to kosztuje?

PLANOWANIE INDYWIDUALNE to koszt 300 zł od osoby.

Prowizja płatna jest w dwóch równych ratach, przed rozpoczęciem planowania ale po zakupie biletów lotniczych oraz po otrzymaniu od nas indywidualnego przewodnika.

Cena dotyczy minimów 2 podróżujących osób i wyjazdu do 21 dni.
Dla grup powyżej 4 osób cena jest negocjowana.

DLACZEGO MY?
  • 1. Specjalizujemy się w Tajlandii którą regularnie odwiedzamy więc informacje które przekazujemy są aktualne.
  • 2. Firma narodziła się z pasji do podróżowania i miłości do Tajlandii, nie skopiowaliśmy czyjegoś pomysłu. Wszystkie zamieszczone zdjęcia należą do nas lub zostały udostępnione przez podróżujące z nami osoby za ich zgodą lub należą do przewodników z którymi współpracujemy.
  • 3. Byliśmy w każdym miejscu które rekomendujemy, a nasza wiedza dodatkowo poparta jest doświadczeniem ponad 200 grup które z nami podróżowały. 4. Jesteśmy ludźmi z którymi można porozmawiać, a nie wielką firmą z rubrykami. Nie szufladkujemy.
  • 5. Mamy sieć znajomości w całej Tajlandii, więc jeśli nie mamy czegoś w ofercie wystarczy nas zapytać, a najpewniej pomożemy to Tobie zorganizować.
  • 6. Jesteśmy legalną firmą zarejestrowaną w Polsce i większość roku spędzamy w kraju. Zawsze możesz do nas zadzwonić i porozmawiać.

Wybierz termin

Do Tajlandii można jechać w każdym miesiącu i o każdej porze roku, warto jednak wiedzieć który region wybrać aby pogoda była sprzyjająca.

Niski sezon nie oznacza pory deszczowej, a ta nie oznacza całodniowych opadów. Kliknij aby zobaczyć kalendarium lub napisz do nas – chętnie pomożemy.

Bilet lotniczy

Biletów lotniczych najlepiej szukać na tej stronie, cena zmienia się dynamicznie i zależy od wyprzedzenia z jakim chcecie dokonać zakupu oraz od terminu lotu.

Zazwyczaj cena za lot waha się od 1700 zł do 2500 zł.

Pomagamy znaleźć najlepszą ofertę lotu.

Umowa

Czyta i przejrzysta umowa którą pospisujemy online. W umowie są zawarte przede wszystkim nasze obowiązki, ale i również opisane są etapy współpracy.

 

Umowa wiąże nas na czas od rozpoczęcia planowania do Waszego powrotu z podróży.

Ankieta

Teraz wypełniasz specjalną ankietę dzięki której jesteśmy w stanie poznać Ciebie nieco bliżej. Im bardziej szczegółowo wypełnisz ankietę tym masz większą pewność że plan będzie dopasowany do Ciebie w 100%

Na podstawie ankiety przydzielamy indywidualnego asystenta dla Twojej grupy.

Nasza współpraca składa się z kilku etapów:

ETAP 1

Plan podróży

Na podstawie wypełnionej przez Ciebie rozmowy i krótkiego wywiadu Twój indywidualny asystent proponuje wstępny plan podróży i wysyła go do Ciebie z krótkim opisem.

Plan podróży możesz modyfikować tak długo aż spełni Twoje oczekiwania, i do kolejnych etapów przechodzimy dopiero wtedy, gdy uznasz że odzwierciedla Twoje marzenia w 100%.

Oczywiście odpowiadamy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

ETAP 2

Noclegi

Kiedy miejsca Waszej podróży mamy już ustalone zabieramy się za hotele. Wysyłamy po 3-4 propozycje w każdej destynacji w formie gotowych linków do rezerwacji.

Twoim zadaniem jest tylko wybrać obiekt który spodobał Ci się najbardziej i go zarezerwować.

Noclegi są dopasowane do Twojej grupy – czyli mają odpowiednią konfigurację łóżek i pokoi, są dopasowane do Waszego budżetu, oraz preferencji odnośnie lokalizacji.

ETAP 3

Transfery wewnętrzne

W tym etapie dostajesz od nas bardzo szczegółową instrukcję rezerwacji wszystkich transferów pomiędzy ustalonymi destynacjami. Mówimy tu o lotach, busach i promach. Niektóre z nich możesz zarezerwować na miejscu jeśli chcesz, albo zarezerwować wszystko z góry aby mieć zapięte na ostatni guzik.

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań i problemów możesz poprosić nas o asystę, tak samo jak w przypadku poprzednich etapów.

ETAP 4

Atrakcje

Dobieramy atrakcje. Wstępnie ustaliliśmy sobie aktywność w etapie 1, więc tutaj mamy czas na szczegółowe przedyskutowanie wszystkich opcji i ewentualną rezerwację. Jeśli mamy w planie zwiedzanie na własną rękę w kolejnym etapie opiszemy szczegóły takiej wyprawy.

Rezerwujemy wycieczki jednodniowe, z noclegiem, wizyty w sanktuariach słoni, trekkingi itp. Jeśli zdecydujesz się rezerwować wycieczki na miejscu wszystkie instrukcję znajdą się w kolejnym etapie.

ETAP 5

Indywidualny przewodnik

To Twój indywidualny przewodnik, stworzony w 100% na podstawie wszystkiego co wspólnie ustaliliśmy w poprzednich etapach. Tutaj znajdziesz informacje jak się dostać na lotnisko i o której godzinie, gdzie najlepiej i najsmaczniej zjeść oraz ile powinna kosztować taksówka z punktu A do punktu B. Wszystkie punkty zwiedzania będą opisane krok po kroku.

Na tym etapie dostaniesz również dostęp do interaktywnych map konkretnych destynacji i będziesz mógł z nich korzystać podczas całej podróży.

Gotowa podróż

Możesz wyruszać w drogę!
You don't have permission to register