BANGKOK, KHAO SOK AO NANG, PHI PHI 

Ilość dni: 14,
orientacyjna cena: 3000 zł + bilet lotniczy

Pamiętaj, że są to tylko przykładowe plany. Organizowane przez nas podróże są tworzone w 100% indywidualnie pod podróżujących. Każdy element: plan, noclegi, transfery i atrakcje są dopasowane pod grupę oraz ich budżet, dzięki temu mamy pewność że Tajlandia pozostanie w Waszych sercach na zawsze!

Możecie się z nami skontaktować pisząc do nas e-mail: tajlandia@tnwr.pl a dopasujemy wybrany plan do Waszych biletów lotniczych lub stworzymy dla Was zupełnie nowy!

BANGKOK

2-3 dni
Tutaj spędzimy 2-3 noce, w zależności od Waszych preferencji. Zobaczycie Pałac Królewski, majestatyczne świątynie ( Wat Arun, Świątynia Szmaragdowego buddy ) zakosztujecie masażu w słynnej szkole i zjecie niesamowity streetfood odznaczony gwiazdką Michelin.
Jeśli będzie czas i chęci, będziecie mieli możliwość wybrania się na ciekawą wycieczkę łódką po kanałach Thonburi oraz wypic dinka na 79 piętrze słynnego budynku wyglądającego jak złożony z klocków lego. Zahaczymy o China Town i kilka nocnych marketów.

KHAO SOK

2-3 dni
Przygotujcie się na 3 noce pełne wrażeń!
Po dotarciu na miejsce pierwszą noc spędzicie w miasteczku sąsiadującym z dżunglą, w mega klimatycznym domkach wśród bujnej roślinności lub jeśli będziecie chcieli, w domkach na drzewie.
Na następny dzień wyruszycie na wycieczkę nad przepiękne jezioro Cheowlan lake, gdzie czeka Was przeprawa tradycyjną tajską łodzią wśród ogromnych skał wapiennych majestatycznie wystających z wody, trekking w dżungli a następnie spędzicie noc w pływających domkach pod opieką lokalnej rodziny która przygotuje Wam pyszny obiad w tajskim stylu.

Następnego dnia o świcie wyruszycie na poranne safari poszukując dzikich zwierząt pasących się nad brzegiem jeziora oraz nasłuchując wołania gibonów.
Po śniadaniu wyruszycie w podróż powrotną, zahaczając o jaskinię i jedząc lunch na świeżym powietrzu z przepięknym widokiem na jezioro.

Kolejną noc spędzicie znów w miasteczku, odpoczywając lub korzystając z atrakcji miejsca-  możecie spłynąć rzeką na kołach, zaznać przyjemności tajskiego masażu lub uczestniczyć w zajęciach jogi.

AO NANG

4-5 dni
Jest to znany, turystyczny kurort, ale my pokażemy go Wam z zupełnie innej strony. Oprócz przepięknej plaży Railay będziecie mieli okazję wejść na szczyt i podziwiać niesamowity widok z punktu widokowego Dragon Crest, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Jeśli będziecie mieli czas lub ochotę wejdziecie również na punkt widokowy Railay, popłyniecie na wycieczkę na 4 wyspy czy do gorących źródeł i naturalnych basenów w głębi dżungli. Tutaj również jest możliwość wybrania się na wycieczkę do etycznego Sanktuarium słoni i spędzić z nimi poranek na karmieniu, spacerze i kąpieli

PHI PHI

3-4 dni
Czeka Was wypoczynek na rajskich plażach, w centrum bądź na uboczu wśród ciszy, palm i turkusowej wody. Wybierzecie się na wycieczkę dookoła wysp Phi Phi, będziecie nurkować z maską i rurką wśród małych rekinów a jeśli szczęście dopisze zobaczycie wielkiego żółwia.

Jeśli jesteście zainteresowani taka lub inną podróżą, skontaktujcie się z nami za pośrednictwem e-maila: tajlandia@tnwr.pl

You don't have permission to register