Bangkok + Khao Sok + Ao Nang + Phi Phi

Od 3000 zł + bilet lotniczy

PLAN PODRÓŻY

DZIEŃ 1

Bangkok
Po wylądowaniu w Bangkoku taksówka zabierze Was do hotelu w okolicy słynnej ulicy Khao San. Ten dzień przeznaczony jest na poznanie okolicy, pierwsze starcie z klimatem i walkę z jetlagiem.
Bangkok to ogromne, wiecznie zakorkowane miasto kontrastów, budzące wiele kontrowersji. Jedni je kochają, inni nienawidzą, ale faktem jest że stolicę Tajlandii koniecznie trzeba zobaczyć.

DZIEŃ 2

Bangkok
Poznacie najważniejsze atrakcje miasta zwiedzając na własną rękę ( w cenie), na podstawie szczegółowych instrukcji, albo z polskojęzycznym przewodnikiem ( grupa 4 osobowa, 6h: 500 zł, 8h: 640 zł. Grupa 4-11 osobowa, 6h: 600 zł, 8h: 800 zł)
Wieczorem czas dla Was, z listy rzeczy wartych do zobaczenia na własną rękę wybierzecie te które interesują Was najbardziej, a my wyślemy szczegółowe instrukcje.

DZIEŃ 3

Bangkok / Khao Sok
Opcja 1 ( + 100 zł ) : Poranna wycieczka do tradycyjnych pływających targów i słynnego marketu na torach, gdzie pociąg przejeżdża kilka razy dziennie zmuszając sprzedawców do szybkiego zabezpieczenia swoich towarów.
Popołudnie to czas dla Ciebie, gdzie z listy rzeczy które warto zobaczyć wybierzesz najlepsze dla siebie a my szczegółowo opiszemy do nich trasę.

 

Opcja 2: ( w cenie) Ayutthaya na własną rękę – czyli odwiedź byłą stolicę Tajlandii podróżując samodzielnie busem. Wszystkie szczegółowe instrukcje dostaniesz od nas w cenie pakietu.

 

Opcja 3: Zrezygnuj z tego dnia w Bangkoku i wyrusz w dalszą podróż, a dodatkowy dzień dodaj w jednej z wybranych przez siebie destynacji. Cena tej opcji uzależniona jest od Twojego wyboru.

DZIEŃ 4

 Khao Sok
Podróż do najstarszej dżungli świata, Khao sok, gdzie doświadczeniu przewodnicy którzy wychowali się w tych lasach bezpiecznie oprowadzą Cię po ukrytych zakątkach.
W dniu przyjazdu możesz skorzystać z wycieczki night safari (+ 100 zł)

Po zapadnięciu zmroku możesz odkryć dżunglę na nowo. Chór insektów brzmi czasami jak alarm samochodowy albo spokojna symfonia. Czujne oko przewodnika pomoże Ci spostrzec cykady, modliszki i tarantule. Podczas nocnego safari będziesz miał również szansę ujrzeć sowy, wiwery, kanczyle i wiele innych. Stopień trudności: łatwy Czas trwania: 2-3 godziny

DZIEŃ 5

 Khao Sok
Tego dnia wybierzesz się na wycieczkę z noclegiem w domkach na wodzie, spędzisz 2 dni pośród oszałamiających widoków i w otoczeniu odgłosów natury, w nocy przywita Cię niebo pełne migoczących gwiazd a nad ranem wypijesz kawę oglądając fantastyczny wschód słońca nad górami otaczającymi jezioro Cheow Lan. W programie wieczorne i poranne safari, trekking po dżungli ( dla chętnych) przez jaskinię lub do punktu widokowego, kajaki i pływanie łódką pomiędzy zapierającymi dech w piersiach widokami. A to wszystko bez zasięgu w Twoim telefonie.

DZIEŃ 6

 Khao Sok
Gdy wycieczka dobiegnie końca zostaniesz odwieziony do hotelu, gdzie czeka Cię upragniony odpoczynek. W tym dniu możesz skorzystać z masażu, tubingu lub lekcji jogi.

* tubing, czyli spływ rzeką na dmuchanych kołach zależy od stanu rzeki.

DZIEŃ 7

 Khao Sok -> Ao Nang
Jeszcze przed opuszczeniem Khao Sok możesz odwiedzić sanktuarium słoni, wolne od jazdy i cierpienia. Jest to kameralne miejsce, a grupy są małe, jest szansa że Twoja wycieczka będzie prywatna 🙂 Co sprawia że jest to najlepsze miejsce na taką wizytę
Wybierz jedną z opcji:
Elephant bath – Kąpiel ze słoniami + 80 zł

Organizując wycieczki, skupiamy się przede wszystkim na humanitarnym traktowaniu słoni. Nie wspieramy przejażdżek ani pokazów ze słoniami w roli głównej.

Zapoznaj się ze słoniem, karmiąc go owocami i trzciną cukrową. Wybierzcie się na spacer między palmami i weźcie wspólną kąpiel.

Czas trwania: 90 minut

Elephant Retirement – Odwiedziny u emerytowanych słoni + 120 zł

To niepowtarzalna okazja, by zaopiekować się emerytowanym słoniem. Wycieczka rozpoczyna się od spotkania ze słoniem i poznania jego przeszłości, kiedy to pracował w sektorze turystycznym, bardzo często w niegodziwych warunkach. Po krótkiej lekcji języka słoni, pomożesz przygotować dla niego prawdziwą bombę witaminową. Na koniec udajcie się do rzeki i pobawcie się wspólnie w wodzie. To niezapomniana przygoda!
Czas trwania: 3 godziny

Pod koniec dnia dotrzesz do swojego hotelu w Ao Nang lub Railay, jeśli będziesz miał taką ochotę. Wieczór spędzisz w miasteczku które obfituje nocne markety, restauracje, sklepy i inne atrakcje.

DZIEŃ 8 – 10

Ao Nang
Podczas pobytu w Ao Nang lub na Railay będziesz miał okazję wspiąć się na punkt widokowy Railay ( chyba jedno z najbardziej ciekawych podejść w całej Tajlandii), dla bardziej sprawnych w planie będzie zejście do Hidden Lagoon oraz 4-godzinna wspinaczka na Dragon Crest.
Możesz oczywiście pominąć te elementy i skorzystać z wycieczek jednodniowych:

DZIEŃ 10-13

Phi Phi
10 dnia swojej podróży snów spakujesz walizki i wyruszysz w podróż na Phi Phi – zaledwie 2h speed – boatem. Po dotarciu na miejsce zakwaterujesz się w hotelu w dopasowanej dla Ciebie lokalizacji – jeśli lubisz ciszę i spokój na Long Bach, jeśli masz ochotę na imprezę – w centrum.
Kolejne dni to głównie przejrzysta woda, piękne plaże i odpoczynek. Jednego dnia możesz wybrać się na polecaną wycieczkę na mniejszą, niezamieszkałą wyspę Phi Phi Leh ( + 300 zł / osoba) Jest to wycieczka nastawiona na snurkowanie – przy odrobinie szczęścia zobaczysz małe rekiny i żółwie morskie. Oprócz tego odpoczniesz w spokojnej zatoce, i odwiedzisz plaże zdominowaną przez małpy.
Wolny czas będziesz mógł spędzić tak jak chcesz – odwiedzić punkt widokowy, aktywnym polecamy dotarcie do punktu numer 3, jeszcze wyżej niż ten znany ze zdjęć, ze wspaniałymi widokami i często pustym tarasem. Zobaczysz najpiękniejsze na świecie zachody słońca na niezamieszkałych plażach, bądź jeśli jesteś aktywny, podpowiemy jak wybrać się na samodzielny trekking w dżungli.

DZIEŃ 13

Phi Phi -> Bangkok
Tego dnia wyruszysz w podróż powrotną do Bangkoku, gdzie odpoczniesz w luksusowym hotelu z basenem na wysokim piętrze z widokiem na miasto. To pozwoli Ci odpocząć i nabrać sił przed jutrzejszą, nieuniknioną podróżą powrotną do Polski…

DZIEŃ 14

Bangkok
Przyszedł czas powrotu. Taksówka zabierze Was na lotnisko. Do Polski wrócicie bogatsi o nowe doświadczenia, miliony wspomnień, o niezapomniane przygody i mnóstwo opowieści.

SZCZEGÓŁY

Zobacz przykładowe hotele:

* Podana cena może się zmienić, w zależności od liczby podróżujących osób, wybranych przez Ciebie atrakcji, ilości dni oraz standardów wybranych przez Ciebie hoteli. Wycenę podróży przesyłamy po przeprowadzonym z Tobą wywiadzie.

* Cena może się różnić w przypadku dzieci ( będzie niższa) – do indywidualnej wyceny.

* Cena dotyczy standardów 2-3 gwiazdkowych na południu oraz 3-4 gwiazdkowych w Bangkoku, w bardzo dobrych lokalizacjach.

* Plan może ulec delikatnym modyfikacją w zależności od zakupionego przez Ciebie biletu lotniczego.Ostateczny plan wysyłamy Tobie do zaakceptowania wraz z kalkulacją.

* hotele wysyłamy w różnych kategoriach cenowych, rozpisując o ile wzrośnie cena Twojej podróży.

* Ubezpieczenie podróży jest po Twojej stronie, chętnie polecimy najlepszą opcję

TNWR 2020

You don't have permission to register